แต่งงาน when u say nothing at all เวอร์ชั่นหญิง - WeddingSquare
WeddingSquare.com Homepage

สนใจลงโฆษณาตำแหน่งนี้ คลิกที่นี่ดูรายละเอียด
Forum Home Forum Home > กระดาน-ถามตอบ WeddingSquare.com > ดนตรี
  FAQ FAQ  Forum Search   Calendar   Register Register  Login Login

when u say nothing at all เวอร์ชั่นหญิง

Author
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
iceberg_ning View Drop Down

Post Options Post Options   Quote iceberg_ning Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: when u say nothing at all เวอร์ชั่นหญิง
    Posted: 02 Dec 2008 at 17:30
รบกวนขอเพลง when u say notthing at all เวอร์ชั่นที่ผู้หญิงร้อง เป็นsoundtrack เรื่องthe other sister บ้างคะ รบกวนขอหน่อยนะคะ อยากได้มากๆ เลยค่ะ ขอบคุณล่วงหน้าค่ะ
Back to Top
SiLENCEE View Drop Down
Exclusive member
Exclusive member

Post Options Post Options   Quote SiLENCEE Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Dec 2008 at 21:15
Originally posted by iceberg_ning

รบกวนขอเพลง when u say notthing at all เวอร์ชั่นที่ผู้หญิงร้อง เป็นsoundtrack เรื่องthe other sister บ้างคะ รบกวนขอหน่อยนะคะ อยากได้มากๆ เลยค่ะ ขอบคุณล่วงหน้าค่ะ

ถ้าจำไม่ผิด..คนที่ร้องน่าจะเป็น Allison Krauss ครับ

จัดไปครับ...

by SiLENCEE

Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.125 seconds.