แต่งงาน แนะนำสถานที่ให้เช่าหน่อยค่ะ - WeddingSquare
WeddingSquare.com Homepage

สนใจลงโฆษณาตำแหน่งนี้ คลิกที่นี่ดูรายละเอียด
Forum Home Forum Home > บ้านเจ้าสาว > บ้านเจ้าสาว ธันวาคม
  FAQ FAQ  Forum Search   Calendar   Register Register  Login Login

แนะนำสถานที่ให้เช่าหน่อยค่ะ

Author
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Nutkiko View Drop Down

Post Options Post Options   Quote Nutkiko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: แนะนำสถานที่ให้เช่าหน่อยค่ะ
    Posted: 17 Jun 2012 at 07:28
กำลังหาสถานที่ให้เช่าพื้นที่ค่ะ จะเอาโต๊ะจีนเข้าเอง แขกประมาณ 500 คน ช่วยแนะนำหน่อยค่ะ  
แต่งต้นเดือน ธ.ค. ยังไม่ได้หาสถานที่เลยค่ะ
Back to Top
Bettybusara View Drop Down

Post Options Post Options   Quote Bettybusara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Jun 2012 at 00:53
ลองติดต่อ u tower ศรีนคริน สิคะ 
Back to Top
Joooobjib View Drop Down

Post Options Post Options   Quote Joooobjib Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Jun 2012 at 22:59
ที่ทีโอทีให้เอาโต๊ะจีนเข้าเองได้นะคะ
Back to Top
saeniew View Drop Down
Exclusive member
Exclusive member

Post Options Post Options   Quote saeniew Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Jul 2012 at 20:31
อาคารรับรอง สนามเสือป่า ก็เอาเข้าเองได้นะค่ะ 

Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.139 seconds.