แต่งงาน แต่งงานในเดือนเกิด - WeddingSquare
WeddingSquare.com Homepage

สนใจลงโฆษณาตำแหน่งนี้ คลิกที่นี่ดูรายละเอียด
Forum Home Forum Home > กระดาน-ถามตอบ WeddingSquare.com > ฤกษ์แต่งงาน
  FAQ FAQ  Forum Search   Calendar   Register Register  Login Login

แต่งงานในเดือนเกิด

Author
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
bmpberry View Drop Down

Post Options Post Options   Quote bmpberry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: แต่งงานในเดือนเกิด
    Posted: 05 Apr 2012 at 16:48
แต่งงานในเดือนเกิดเป็นเรื่องต้องห้ามรึป่าวคะ ห้ามทั้งเจ้าบ่าวเจ้าสาวมั้ยคะ
Back to Top
bmpberry View Drop Down

Post Options Post Options   Quote bmpberry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Apr 2012 at 10:43
ขอบคุณมากค่ะ Smile
Back to Top
cutienoona View Drop Down

Post Options Post Options   Quote cutienoona Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 May 2012 at 18:01
เป็นอีกคู่ ที่จะแต่งในเดือนเกิดเหมือนกันค่ะ ทั้งเจ้าบ่าวและเจ้าสาวเกิดเดือนเดียวกันเลย แล้วเราก็จะแต่งกันในเดือนเกิดเราค่ะ ^^
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.117 seconds.