แต่งงาน สอบถามธรรมเนียมจีนครับ - WeddingSquare
WeddingSquare.com Homepage

สนใจลงโฆษณาตำแหน่งนี้ คลิกที่นี่ดูรายละเอียด
Forum Home Forum Home > กระดาน-ถามตอบ WeddingSquare.com > ฤกษ์แต่งงาน
  FAQ FAQ  Forum Search   Calendar   Register Register  Login Login

สอบถามธรรมเนียมจีนครับ

Author
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
fluk View Drop Down

Post Options Post Options   Quote fluk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: สอบถามธรรมเนียมจีนครับ
    Posted: 03 Sep 2011 at 00:54
คืออาม่าผมเสียเมื่อ กย ปี 2010 ครับผมจะแต่ปี 2012 ครับเห็นญาติบอกว่าแต่งยังไม่ได้ครับไม่ทราบว่ามีพี่ๆคนไหนพอทราบบ้างครับขอคำตอบหน่อยครับ ขอบคุณครับ
Back to Top
Sansab View Drop Down

Post Options Post Options   Quote Sansab Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Nov 2011 at 12:48

อ่านได้ตามนี้ค่ะ

http://www.weddingsquare.com/forum_posts.asp?TID=156770&PID=2293550#2293550
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.111 seconds.