แต่งงาน ขอคำแนะนำเป็นสิวอุดตันที่จมูกค่ะ - WeddingSquare
WeddingSquare.com Homepage

สนใจลงโฆษณาตำแหน่งนี้ คลิกที่นี่ดูรายละเอียด
Forum Home Forum Home > กระดาน-ถามตอบ WeddingSquare.com > เสริมความงาม
  FAQ FAQ  Forum Search   Calendar   Register Register  Login Login

ขอคำแนะนำเป็นสิวอุดตันที่จมูกค่ะ

Author
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Little Kitty View Drop Down

Post Options Post Options   Quote Little Kitty Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ขอคำแนะนำเป็นสิวอุดตันที่จมูกค่ะ
    Posted: 23 Feb 2011 at 18:23
เป็นจุดดำๆเต็มไปหมดเลย แล้วก็ผิวแพ้ง่ายด้วย ทำไงดีคะ ช่วยแนะนำหน่อยค่ะ
ขอบคุณล่วงหน้าค่ะ
Back to Top
jeabjeabba View Drop Down
Exclusive member
Exclusive member

Post Options Post Options   Quote jeabjeabba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Mar 2011 at 22:30
เจี๊ยบหาหมอสิวอ่ะค่ะ หมอให้ยามาทา จะละลายสิวอุดตันค่ะ ช่วยได้เยอะเลย และก็ไวด้วยค่ะ

Back to Top
tutatomtam View Drop Down

Post Options Post Options   Quote tutatomtam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Aug 2011 at 21:35
เราใช้สครับค่ะ เพราะผิวไม่ค่อยแพ้อะไร ^^
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.094 seconds.