แต่งงาน รบกวนขอไฟล์เพลงสำหรับแห่ขันหมากค่ะ - WeddingSquare
WeddingSquare.com Homepage

สนใจลงโฆษณาตำแหน่งนี้ คลิกที่นี่ดูรายละเอียด
Forum Home Forum Home > กระดาน-ถามตอบ WeddingSquare.com > ดนตรี
  FAQ FAQ  Forum Search   Calendar   Register Register  Login Login

รบกวนขอไฟล์เพลงสำหรับแห่ขันหมากค่ะ

Author
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
nickname View Drop Down

Post Options Post Options   Quote nickname Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: รบกวนขอไฟล์เพลงสำหรับแห่ขันหมากค่ะ
    Posted: 24 Oct 2010 at 15:48
ไม่ทราบว่ามีไฟล์ดนตรีกลองยาวที่เปิดตอนแห่ขันหมากมั๊ยคะ ที่มีเสียงโห่ฮิ้วก่อนด้วยน่ะค่ะ เคยไปงานเช้าของเพื่อนแล้วที่โรงแรมเค้าเปิดให้ แต่พอโรงแรมที่ตัวเองจะจัด เค้าไม่มีน่ะค่ะ

ถ้าใครมี รบกวนส่งไฟล์ให้ด้วยนะคะ benza7777@hotmail.com ค่ะ

ขอบคุณค่ะ
Back to Top
jezzlove View Drop Down

Post Options Post Options   Quote jezzlove Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Jan 2011 at 11:20

ขอด้วยคนค่ะ jezzlove@hotmail.com

Back to Top
kiyo View Drop Down
Exclusive member
Exclusive member

Post Options Post Options   Quote kiyo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Mar 2011 at 08:25

ขอด้วยๆๆๆ

Back to Top
tiddybear View Drop Down

Post Options Post Options   Quote tiddybear Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Apr 2011 at 20:44

ขอด้วยคนค่ะ

Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.098 seconds.