แต่งงาน Presentation เจ้าไหนดีบ้างคะ - WeddingSquare
WeddingSquare.com Homepage

สนใจลงโฆษณาตำแหน่งนี้ คลิกที่นี่ดูรายละเอียด
Forum Home Forum Home > กระดาน-ถามตอบ WeddingSquare.com > ภาพนิ่งวันงาน
  FAQ FAQ  Forum Search   Calendar   Register Register  Login Login

Presentation เจ้าไหนดีบ้างคะ

Author
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
IcyRose View Drop Down
Exclusive member

Post Options Post Options   Quote IcyRose Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Presentation เจ้าไหนดีบ้างคะ
    Posted: 18 Feb 2005 at 14:21
อยากได้คนทำ VDO Presentation แบบเอาใจใส่ ไม่อยากได้แบบเรียบๆเอารูปสตูดิโอมาเรียงๆกันแล้วใส่เพลงเฉยๆ อยากทำแบบมีธีมเป็นเรื่องเป็นราวของ 2 คนประกอบ 2 เพลง
Back to Top
IcyRose View Drop Down

Post Options Post Options   Quote IcyRose Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Feb 2005 at 17:28
ขอบคุณสำหรับเพื่อนๆที่ PM แนะนำมานะคะ หลายท่านแนะนำมาหลังไมค์บอกว่าเกรงใจสปอนเซอร์เว็บ อิ อิ
Back to Top
tanyapor View Drop Down

Post Options Post Options   Quote tanyapor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Mar 2005 at 20:00

ขอหลังไมค์มั่งได้มั้ยคะ

Back to Top
Little Angle View Drop Down

Post Options Post Options   Quote Little Angle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Mar 2005 at 15:02

อยากได้ข้อมูลบ้างเหมือนกันค่ะ ช่วยส่งให้ด้วยนะคะ  ขอบคุณค่ะ  chowaroon_w@bst.co.th

Back to Top
tanavach_t View Drop Down

Post Options Post Options   Quote tanavach_t Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Apr 2005 at 12:36

ช่วยส่งให้ด้วยคะ  ขอบคุณมากมากค่ะ  ต้องการด่วนนนนนนนนค่ะ wartihida_t@hotmail.com        

Back to Top
Orchidracia View Drop Down

Post Options Post Options   Quote Orchidracia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Oct 2005 at 23:50

ขอโทษที่อยากจะรบกวนส่งมาให้อีกคนค่ะ @ orchidracia@gmail.com Thanks a lot !!

Back to Top
hugo View Drop Down

Post Options Post Options   Quote hugo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Oct 2005 at 11:47

ขอบ้างค่ะ thepalm00@hotmail.com

Back to Top
noojoob View Drop Down

Post Options Post Options   Quote noojoob Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Nov 2005 at 15:40
ขอด้วยคนค่ะ
noojoob@yahoo.co.uk
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.094 seconds.